Csere tár a gumilövedékes és paprika lövedékes Chiappa LTL Charlie
1.50 pisztolyhoz, 5 lövéses kapacitással.
Átmenetileg nem elérhető
6 396 Ft
- Biztonságos vásárlás és fizetés
- Gyors szállítás számos EU-országba
- Kockázatmentes 30 napos visszaküldés
- -20% a kiválasztott termékre a hűségprogramban
- Vásárlóink értékelése a Trustpiloton:4,4/5
- Kiváló ügyféltámogatás szakértőktől
- Garancia:
- 24 hónap
- Gyártó:
- LTL
- EAN:
- 202520100123
- Katalóguskód:
- O98.958
Hasonló termékek
Szabadon megvásárolható fegyverek szakértői vagyunk
-
Biztonságos vásárlás és fizetés gyors szállítás számos EU-országba
-
Kiváló ügyféltámogatás szakértőktől – több mint 15 éve
-
-20% a kiválasztott termékre a hűségprogramban
-
Új videók és értékelések minden nap több mint 6000 értékelés vásárlóinktól
Termékleírás
Pót tár gumis és paprika töltényes pisztolyhoz Chiappa LTL Charlie 1.50 részére, 5 lövéses kapacitással.
MEGJEGYZÉS: A tár megfelelő működése érdekében javasoljuk szilikonolaj felvitelét a tárfészek belső falára, illetve közvetlenül a gumilövedékekre. Száraz lőszer kenés nélküli tárban történő használatakor fennáll a fegyver beszorulásának (elakadása) veszélye.
A termék az alábbi kategóriákban található
Paraméterek
Ajánlott tartozékok (2)
Vásárlói értékelések (2)
2× értékelve
- 1×
- 0×
- 0×
- 1×
- 0×
Az értékelés elküldésével elfogadja a közzététel szabályait. Az ellenőrzést követően az értékelés azonnal megjelenik.
Antonín
Regisztrált felhasználó, 29.05.2025
Gépi fordítás más nyelvről
Az én szubjektív értékelésem a tapasztalataim alapján a mini rugókról
vagy mini csavarokról, amik képesek üzemképtelenné tenni egyébként jól
megcsinált fegyvert. Vettem régebben (másik eladótól) egy airsoft puskát.
Az egyetlen hozzáférés a hop-up kamrához elöl van, a hevedergyűrű
rögzítése alatt, egy nagyon puha mini csavarocskán keresztül, ezért
másodszorra már nem lehet szétszedni. Mivel a fegyvereket csak barkács
célból veszem, többnyire magam is megoldom.
- Biztos, ami biztos, vettem még két tárat (volt egy „sejtésem”). A rugós lemezke, ami kiengedi a golyókat, a (puha) imbuszcsavar meghúzása után is lötyög. Emiatt a golyók bekerülnek a pisztoly belsejébe. Ugyanaz a probléma mind a négy tárnál.
- a két tárnál a nyomórugó mozgó gömb alakú vége használat előtt egyszerűen leesett. Valószínűleg nem volt elég lezárva az üreges csap vége, amin az alkatrész mozog. Valahogy megoldom – ha nem hagy cserben az oldalsó mini rugó a tárban. Gyanítom, ez itt a 3. probléma.